top of page

 Eindhoven City Blog 

RECENT POSTS: 

GET SOCIAL:

  • YouTube - Grey Circle
  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

EVENTS TO ATTEND:

Er zijn geen items in deze lijst

Please reload

SEARCH BY TAG:

PIT

De allereerste saladebar is geopend in de binnenstad van Eindhoven! Eerlijk gezegd sta ik er van te kijken dat het zo lang heeft geduurd voordat iemand het initiatief nam er eentje te openen. Daarom alleen al: chapeau voor Pit!

Pit is te vinden aan de Kerkstraat, wat natuurlijk één van de leukste straten van de stad is. Goed interieur ook. Licht, modern en een grote bar waar ze het eten bereiden.

Salades kun je natuurlijk op veel plekken eten, maar hier kun je deze helemaal zelf samen stellen. Met een hele lijst aan ingrediënten waar je uit kunt kiezen! Je krijgt dan ook letterlijk een invulformulier om je keuzes op aan te geven. Zelfs kun je kiezen uit verschillende soorten brood en smeersels voor bij je gerecht! Ja! De controlfreak in mij viert een feestje :).

Mijn salade pakte super goed uit, heerlijk! De producten die ze gebruiken zijn vers en dat proef je! De soep en de hummus mag je ook niet overslaan. Homemade en lekker gekruid.

Dit alles in combinatie met hele leuke en hartelijke eigenaren maakt Pit tot een succes!

Tot de volgende keer!

Pit

Kerkstraat 18 - Eindhoven

www.pit040.nl - €€

bottom of page